#00 O czym będzie ten podcast? [the:procast]

Przychodzi taki moment, że zaczynasz się zastanawiać nad zmianą pracy. Pojawiają się pytania:

– Czy to odpowiedni moment?
– Czy to będzie dobra zmiana?
– Czy nie wypadłem z aktualnych trendów IT? Dokąd nocą tupta jeż?

Pomimo że ilość propozycji na rynku pracy IT jest przeogromna i można poczytać, że w wielu krajach ilość potrzebnych inżynierów w IT sięga dziesiątek tysięcy, nie oznacza to, że jest łatwiej.

Wystarczy spojrzeć na theprotocol.it, pracuj.pl czy LinkedIn i dostać zawrotu głowy od nadmiaru.

I tu pojawiamy się my cali na biało. Wprawdzie nas nie widać, ale możesz nam zaufać, że tak się ubieramy 😉

Razem mamy ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji. Zaczynaliśmy jako osoby tylko technicznie, natomiast z biegiem lat nasza rola zarówno w organizacjach, jak i samej rekrutacji się zmieniała.

Ten podcast jest po to, by pomóc odnaleźć się w świecie rekrutacji IT osobom o różnych doświadczeniach, by mogli się przygotować na to co ich czeka, ale także, by pomóc osobom rekrutującym zrozumieć drugą stronę 🙂

Odcinek #00 jest właśnie po to, byś zrozumiał naszą motywację do działania i tego czego się spodziewać po naszym podcaście.


Wszystkie odcinki podcastu the:procast dostępne są w mediach podcastowych takich jak: Anchor, Spotify, Apple Podcast, oraz Google Podcast.


Masz pytanie odnośnie rekrutacji IT? Chcesz zostać gościem naszego odcinka? Napisz do nas!

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ