#01 Mam już jakieś doświadczenie. Jak szukać nowego miejsca pracy? [the:procast]

Masz już pewne doświadczenie w tym co robisz. Możliwe, że jesteś już specjalistą w jednej lub wielu dziedzinach.

Możliwe, że w jednej pracy siedzisz już kilka dobrych lat i nie jesteś przekonań czy zmieniać pracę, czy nie. Czy się opłaca? A może na tej zmianie stracisz? W sumie to jest tu słabo, ale jednak stabilnie.

Ludzi, którzy mogą stanąć przez taki dylematem, jest sporo. Przeważająca ilość ogłoszeń (86% na stan z października 2021 na pracuj.pl) jest kierowana do osób medium/regular i seniorów.

Mamy do czynienia z klęską urodzaju. Ale czy na pewno? Czy każde ogłoszenie jest warte twojej uwagi?

Jak szukać nowego miejsca pracy? Co mogę zrobić, by uniknąć, fali rozczarować i straconych godzin, w poszukiwaniu tej jedynej? I skąd wiedzieć, że ją znalazłem? I mówimy tu o pracy.

Ten podcast nie pomoże Ci w podbojach sercowych, chyba że zakochasz się w pracy. Ale o tym czy warto w innym odcinku. W tym skupimy się na tym jak Ci pomóc przy szukaniu nowego miejsca pracy.


Wszystkie odcinki podcastu the:procast dostępne są w mediach podcastowych takich jak: Anchor, Spotify, Apple Podcast, oraz Google Podcast.


Masz pytanie odnośnie rekrutacji IT? Chcesz zostać gościem naszego odcinka? Napisz do nas!

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ