#05 Trendy w rekrutacji IT/HR programistów na 2022 r. [the:procast]

Dziś porozmawiamy o trendach w rekrutacji na 2022 r. I tak miejmy za sobą oczywistość, jednym z trendów jest kasa. Jednak czy najważniejszym?

Co jeszcze powinno się zmienić, tak by można było być konkurencyjnym na rynku?

Pojawienie się pandemii “COVID” okazało się czynnikiem bardzo trudnym do przewidzenia, a jednocześnie takim, który zachwiał światem IT. Co też pokazuje, że rekrutacja, a w szczególności rekrutacja IT musi bardzo szybko dostosowywać się do zmieniających się warunków.

Mając to na uwadze ciężko rozmawiać o trendach, ale wbrew temu podejmiemy się tego tematu 🙂

Odcinek zawiera kilka dość wyraźnych trendów, które można zauważyć już na rynku. Dowiesz się także, dlaczego w naszym rozumieniu mogą być one Game-Changerami.


Wszystkie odcinki podcastu the:procast dostępne są w mediach podcastowych takich jak: Anchor, Spotify, Apple Podcast, oraz Google Podcast.


Masz pytanie odnośnie rekrutacji IT? Chcesz zostać gościem naszego odcinka? Napisz do nas!

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ