#06 Co wybrać? Praca w start-upie, średniej firmie czy w korporacji? [the:procast]

Spora ilość osób zadaje sobie pytanie przy wyborze miejsca pracy: startup czy korporacja?

A może już mam dość tych wszystkich ludzi, co non stop rozkazują mi co mam robić i pójdę we freelancing?

Ciężko jest określić czy istnieje takie coś takiego jak idealne miejsce pracy. Jest to sprawa po pierwsze bardzo idealna, a po drugie no raczej nie obędzie się bez wyrzeczeń.

W dzisiejszym odcinku spróbujemy, porównać te 3 miejsca pracy biorąc pod uwagę kilka różnych kryteriów, różny staż pracy oraz różne poziomy przeszkód. Mając z tyłu głowy, że przy odrobinie szczęścia, można zacząć w startupie, przejść przez małą, średnią firmę, a skończyć pracując do końca życia w korporacji.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania co dla Ciebie lepsze? Gdzie zacząć? Gdzie kontynuować karierę? To ten podcast jest dla Ciebie.


Wszystkie odcinki podcastu the:procast dostępne są w mediach podcastowych takich jak: Anchor, Spotify, Apple Podcast, oraz Google Podcast.


Masz pytanie odnośnie rekrutacji IT? Chcesz zostać gościem naszego odcinka? Napisz do nas!

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ