#30devstories czyli INSTAGRAMOWE wyzwanie!

Od pewnego czasu zastanawiałem się nad zrzucaniem swoich myśli w ostatnio popularnej formie jaką jest Insta Story. Natomiast, żeby nie była to jednorazowa akcja – od razu robiąc sobie challenge, taki 30 dniowy. Wspomniałem o tym Krzysztofowi w wiadomości prywatnej.

Miałem natychmiastową odpowiedź: „dołączam, w grupie raźniej”.

Chwilę później, wymyśliliśmy odpowiedni hasztag i zgadaliśmy się, że startujemy oznaczając przy okazji dwie kolejne osoby!

Pomysł się spodobał 🙂 Nie tylko nam, ale także community.

Na czym to polega?

Przez 30 dni, co dziennie nagrywamy Insta Story na wybrany przez siebie temat związany z tworzeniem oprogramowania. Już jest o dobrych praktykach, chmurze, fuckupach na prodzie, kosmosie i machine learningu. Co chwile pojawiają się kolejne osoby ze swoimi pomysłami.

Oczywiście, jeśli będzie na tyle fajnie, to nie ograniczamy się do 30 dni – lecimy dalej 🙂

My już publikujemy!

Dzisiaj kolejny dzień wyzwania. Kilkanaście minut przed kamerą mojego telefonu już za mną. Jest lepiej niż na początku. Mniej stresu, więcej zabawy!

Jak dołączyć?

Nie potrzebujesz zaproszenia. Uruchom aplikację Instagram, nagraj story, dodaj hasztag #30devstories i oznacz na nim nas: @devenv.pl oraz @kjendrzyca.

Reszta zrobi się sama 🙂

Ale ja nie chce publikować…

Nic nie szkodzi! Obserwuj, wyraź w komentarzu lub w wiadomości swoją opinię. Wrzuć emoji. To wystarczy aby motywować autorów.

Instagram to ciekawe medium, na którym znajdziemy coś więcej niż zdjęcia jedzenia. Gdy dotrzemy do profili naszego polskiego, programistycznego community, okazuje się, że mamy masę wartościowej treści!

To co? Widzimy się na INSTA?

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ