4Developers 2019 – Call for Papers!

Nowy rok przynosi ze sobą rozpoczęcie nowego sezonu konferencji, a w tym nasze ulubione. Jedna z nich na pewno będzie ogólnopolska edycja 4Developers 2019, która odbędzie się jak co roku w Warszawie. Tym razem spotkamy się 8 kwietnia w hotelu Sengate. Miło nam poinformować, że DEVENV ponownie objął partnerstwem medialnym to wydarzenie 😊

Interdyscyplinarność

Jak co roku możemy spodziewać się szerokiej gamy tematów (organizatorzy przygotowują 13 ścieżek tematycznych) co bez wątpienia jest jednym z największych walorów tej konferencji. Tym razem spotkamy takie ścieżki: .NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, Data science, Java, JavaScript, Mobile, PHP, Python, Soft Skills & business relations – zapewniamy najlepszych praktyków z wybranych dziedzin.

Nad każdą ścieżką czuwają eksperci, którzy decydują nad wyborem prezentacji. W radzie programowej znajdą się takie osoby jak Maciej Aniserowicz, Mariusz Gil, Michał Bartyzel, Sławomir Sobótka czy Bartek Glac. Są to znane nazwiska w naszej branży dzięki czemu możemy wierzyć, że część merytoryczna będzie stać na wysokim poziomie.

Call for Papers

Trzeba też zaznaczyć, że do końca stycznia trwa rejestracja Call for Papers. Jeśli masz jakiś temat o którym chciałbyś opowiedzieć na scenie to warto się zastanowić nad zgłoszeniem swojej kandydatury. Jeśli masz już doświadczenie w tym temacie to nawet się nie zastanawiaj tylko rozwijaj umiejętność prezentacji w praktyce!

Jeśli nie masz większego doświadczenia z wystąpieniami publicznymi, ale chciałbyś w końcu zaprezentować jakiś temat… Nowy rok? Nowe możliwości i wyzwania 😂 A tak poważnie to jeśli jest temat, który mógłbyś przedstawić to nie ma się co zastanawiać. Kiedyś trzeba zrobić pierwszy krok, a konferencja 4Developers jest na to świetnym miejscem.

Rok temu nasz redakcyjny kolega Darek miał okazję pierwszy raz wystąpić publicznie właśnie na 4Developers co wspomina bardzo dobrze i dzięki temu doświadczeniu nie zwalniał tempa bo od razu miał odwagę i ochotę zaprezentować swój temat w kilku innych miejscach.

My w tym roku również zamierzamy zgłosić swoje kandydatury w CfP i być może będziecie mogli posłuchać co mają do powiedzenia nasi redaktorzy.

PODZIEL SIĘ