4Developers 2019 nadchodzi!

Zbliża się kwiecień, a to oznacza tylko jedno – kolejna główna edycja 4Developers już wkrótce! Z tej okazji jako partnerzy konferencji mamy dla was kod 15% zniżki na wejściówki. Wystarczy, że podczas rejestracji podacie kod DEVENV_ZAPRASZA.

Na tegoroczną edycję jako DevEnv wysyłaliśmy kilka zgłoszeń CfP, ale możliwe, że tylko Adrian pojawi się tego dnia na scenie w roli prelegenta chociaż niestety nie jest to jeszcze pewne. Konferencja 4Developers cieszy się dużym zainteresowaniem wśród prelegentów, a ilość miejsc jest bardzo ograniczona więc nie ma łatwo 😉

Co słychać w agendzie?

Skoro będę na tej konferencji w roli uczestnika to żeby tradycji stało się zadość postanowiłem przygotować też „moją agendę” – czyli listę prelekcji, które chciałbym zaliczyć i z mojej perspektywy wydają się ciekawe.

Jaj widać prezentacje tematy trochę wymieszana między technicznymi, a takimi, które dotykają aspektów umiejętności miękkich.

Podsumowanie

Tradycyjnie konferencja 4Developers zapowiada się ciekawie pod względem merytorycznym. My korzystając z okazji, że spotkamy wielu ekspertów w jednym miejscu postaramy się nakręcić kilka krótkich wywiadów, które będziemy sukcesywnie publikować… Do zobaczenia w Warszawie!

Programista skupiony głównie wokół technologii webowych, ale nie przywiązujący się do konkretnych języków i narzędzi. Skoncentrowany na ciągłym rozwoju, zwolennik ruchu Software Crafmanship. Na codzień pracując w DAZN ma okazję rozwijać interesujący projekt do streamingu wydarzeń sportowych. Prywatnie fan sportu, a szczególnie piłki nożnej. Po godzinach próbuje również swoich sił w piwowarstwie domowym.
PODZIEL SIĘ