4developers – Call For Papers

Miło nam poinformować, że kolejny raz mamy okazję zostać patronem medialnym konferencji 4developers. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 kwietnia w Warszawie. Z tej okazji mamy dla was zniżkę 10% na wejściówkę. W tym miejscu warto zaznaczyć, że bilety early bird w promocyjnej cenie dostępne są tylko do 5 lutego!

Kod rabatowy dający 10% zniżki na bilet: MP_devenv10 bilety można nabyć w serwisie evenea.

Festiwal programistyczny

Organizatorzy wydarzenia określają je jako „interdyscyplinarny festiwal dla programistów”. Brzmi trochę górnolotnie? Być może, ale warto się zastanowić czy nie mają racji… Trudno szukać w Polsce podobnej konferencji jeśli chodzi o jej rozmiary. Przynajmniej 2500 uczestników i kilkanaście ścieżek dzięki czemu istnieje małe prawdopodobieństwo na to, że nie znajdzie się tam niczego interesującego dla siebie.

Oprócz dużej liczby tematów do wyboru można liczyć na zróżnicowany poziom zaawansowania, dzięki czemu skorzystają zarówno początkujący jak i zaawansowani programiści. Dużą wartość tej konferencji ma także fakt, że nad wszystkim czuwają jedni z lepszych specjalistów w Polsce. Każda ze ścieżek ma wyznaczonych „opiekunów”, którzy dbają o to aby były jak najbardziej wartościowe. Tak więc można liczyć na to, że wśród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną te najlepsze.

Ogromna liczba ścieżek tematycznych

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Wśród nich pojawią się przede wszystkim cieszące się ogromną popularnością sekcje takie jak .NET (prowadzona przez Macieja Aniserowicza), Java i Bottega IT Minds (pod okiem Sławomira Sobótki), PHP przy współpracy z Mariuszem Gilem oraz JavaScript z Łukaszem Łuczakiem. W agendzie pojawi się też kilka nowości, w tym po raz pierwszy na Festiwalu 4Developers – ścieżka C++, którą przygotuje Mateusz Pusz, a także nowa odsłona ścieżki Soft Skills nadzorowanej przez Michała Bartyzela.

Call for papers

Do 16 lutego możliwe jest zgłoszenie własnej prezentacji! Jest to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed tak dużą publicznością. My na pewno będziemy zgłaszać swoje pomysły 😉

PODZIEL SIĘ