4Developers Katowice 2018 – KONKURS

Znamy już agendę edycji lokalnej 4Developers Katowice, która odbędzie się 6 listopada 2018. Ze względu na to, że kolejny raz patronujemy wydarzeniu spod szyldu 4Developers mamy dla naszych czytelników niespodzianki. Po pierwsze konkurs, w którym można zgarnąć wejściówkę na to wydarzenie. Po drugie kod zniżkowy redukujący cenę biletu o 15%!

Agenda

Na stronie konferencji dostępna jest już agenda, która zapowiada się całkiem okazale. Patrząc po nazwiskach swoje prelekcje przeprowadzą osoby, które są bardzo dobrze znane w lokalnym środowisku. Na pewno przemawia to za atrakcyjnością tego wydarzenia i możemy być pewni, że merytoryka będzie stała na wysokim poziomie.

Z mojej perspektywy trochę ubolewam nad ścieżką JavaScript, która najbardziej mnie interesowała, że skupiona jest praktycznie w całości na frontendowej możliwości wykorzystania tego języka.

Jednak pozostałe ścieżki chociaż nie są związane z technologiami, z którymi pracuję na co dzień wydają się bardzo atrakcyjne ze względu na to, że można tam znaleźć tematy bardziej ogólne i nie są ściśle związane z danym językiem programowania. Do mnie to przemawia i zachęca do odwiedzenia wszystkich ścieżek 😉

🎁 Konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym można wygrać wejściówkę na to wydarzenie! Wśród komentarzy pod postem na Facebooku wybierzemy najlepszą odpowiedź na pytanie:

Podaj tytuł piosenki, która przychodzi Ci do głowy podczas robienia okropnego Code Review.

💸 Kod zniżkowy

Jeśli wybierasz się na śląską edycję 4developers to możesz zaoszczędzić wykorzystując kod rabatowy, który pozwoli na obniżenie ceny o 15%:

MP_DevEnv

Zasady konkursu

  1. Jedna osoba może umieścić jedną odpowiedź. Jeżeli pojawi się więcej odpowiedzi w konkursie będzie brać udział pierwsza nadesłana.
  2. Odpowiedzi mogą być udzielane do 7 października 2018 roku, do godziny 23:59:59 czasu UTC+2.
  3. Odpowiedzi należy umieszczać pod wpisem w serwisie Facebook do którego prowadzi niniejszy link: konkurs na darmowy bilet na konferencję 4Developers Katowice 2018.
  4. Autorzy najlepszych komentarzy zostaną poinformowani o przyznanym darmowym bilecie, odpowiedzią do komentarza (w serwisie Facebook), najpóźniej do 14 października 2018 roku.
  5. Jedna osoba może otrzymać, jeden kod upoważniający do odbioru w 100% darmowego biletu na konferencję 4Developers Katowice.
PODZIEL SIĘ