4developers Łódź – zgarnij zniżkę!

Regionalna edycja konferencji 4Developers odbywająca się w Łodzi dnia 9 listopada 2017 roku.

W konferencjach spod szyldu 4developers uczestniczymy od dawna. Są sprawdzoną, rozpoznawalną marką – dostarczającą za każdym razem liczne ścieżki obfitujące głównie w solidne techniczne aspekty. Najbliższa edycja, tym razem „regionalna” odbędzie się 9 listopada 2017 w Łodzi. Ze względu, że czujemy bliskość z prezentowaną tematyką postanowiliśmy objąć tę konferencję patronatem medialnym!

Podstawowe informacje

Na zbliżającej się edycji 4developers uczestnik ma do wyboru 4 równolegle prowadzone ścieżki tematyczne: Bazy danych, JVM, JavaScript i Agile, a nad agendą czuwają członkowie Rady Programowej w skład której wchodzi m.in. Michał Bartyzel czy Łukasz Piotr Łuczak. Pełna lista prelekcji dostępna jest na stronie wydarzenia.

Z okazji, że DevEnv stał się oficjalnym patronem medialnym. Wraz z organizatorami konferencji przygotowaliśmy dla was 15% rabatu na wejściówkę – wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podacie kod promocyjny: 4devenv. Rejestracja dostępna jest w serwisie Evenea.

Co ciekawego w agendzie?

Ze względu na nasze zainteresowania i technologie z jakimi pracujemy na co dzień, najciekawiej dla nas zapowiadają się ścieżki: Javascript oraz Bazy danych. Będzie trochę o testowaniu aplikacji frontendowych, optymalizacji baz, nie zabraknie także tematów związanych z Angularem. Równie ciekawie zapowiada się prezentacja nt. Blockchain, który coraz bardziej zyskuje na popularności i na pewno warto przyjrzeć się mu bliżej. My jednak najbardziej czekamy na warsztaty z frameworka React.js, które wzbudziły nasze duże zainteresowanie.

Do zobaczenia

To co – widzimy się 9 listopada w Łodzi? My będziemy na pewno i postaramy się prowadzić na bieżąco relację z tego wydarzenia. Do zobaczenia 🙂

PODZIEL SIĘ