#58 Flutter – Build Native Apps. Gość Szymon Mazanik

Budowanie multiplatformowych rozwiązań dla systemów Android, iOS, Linux, Mac, Windows oraz aplikacji webowych z wykorzystaniem jednego kodu. Brzmi abstrakcyjnie? Otóż nie. Właśnie tak przedstawiane jest rozwiązanie firmy Google o nazwie Flutter. Narzędzie oparte o język programowania Dart staje się interesujące nie tylko dla programistów. Czy to nie spełnienie, marzenia każdego inwestora, aby napisać tylko jeden raz aplikację, a cieszyć się jej dostępnością na mnogość urządzeń i systemów?

Schodząc jednak na ziemie…

Czym dokładnie jest Flutter i kiedy warto przyjrzeć się mu bliżej?

W tym odcinku mamy możliwość zadawania pytań Szymonowi, programiście, który sporo czasu spędził przy tworzeniu produkcyjnych rozwiązań w oparciu właśnie o Fluttera.

Zainteresowany? W takim razie zapraszam Cię do odsłuchu tego odcinka podcastu ⤵️⤵️

Słuchaj: „#58 Flutter – Build Native Apps. Gość Szymon Mazanik”

🎧 Dodatkowy odsłuch

Ten odcinek podcastu DevEnv dostępny jest także do odsłuchu:

🤠 Nasz gość – Szymon Mazanik

Flutter Lead w Applover z ponad 4 latami doświadczenia. Zaczynał jako Android Developer, jednak szybko odkrył możliwości, jakie płyną z frameworku Googla, śledził tę technologię od wczesnej fazy beta i w niej zaczął się specjalizować. Dzięki temu z łatwością może teraz budować piękne i funkcjonalne aplikacje na Android i iOS. Swoją wiedzą dzieli się na firmowym blogu.

💰 Udział wzięli

W tym odcinku podcastu DevEnv usłyszycie głosy następujących osób:

💡 Masz pomysł na temat?

Jeżeli chcesz, abyśmy porozmawiali na jakiś konkretny temat lub chciałbyś wziąć udział w podcaście – napisz do nas e-mail.

NodeStart - Twórz back-end w JavaScript / TypeScript
Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o Node.js. Na temat tej technologii publikuje materiały w ramach inicjatywy NodeStart. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Założyciel DevEnv, współautor podcastu i kanału YouTube DevEnv.
PODZIEL SIĘ