Azure Summit 2022

Już 24 marca 2022 r. odbędzie się II. edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure.

Konferencja skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence. Organizatorzy zapewniają najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez Microsoft MVP, pracowników Microsoft oraz przedstawicieli najlepszych firm zajmujących się Azure w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

Konferencja skierowana jest do architektów, seniorów, mediumów, juniorów, a także studentów informatyki.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

Link do rejestracji na wydarzenie: azuresummit.pl

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Organizatorzy spodziewają się ponad 1000 uczestników z całej polski.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ