Code Europe – Darmowe bilety!

Konferencja Code Europe to cykliczne wydarzenie poświęcone najważniejszym trendom na rynku IT. W tym roku odbyły się już trzy edycje – w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Przed nami jednak, jeszcze jedna, odbywająca się 12 czerwca 2018 roku w Poznaniu.

Czy będzie coś wartego uwagi? Będzie! Agenda pęka w szwach od ciekawych tematów (tylko uważajcie na HHD!), zresztą rzućcie okiem sami na stronę konferencji. Do wyboru pojawia się kilka ścieżek:

 • Cloud Computing
 • Data Science (Business Analytics + Big Data)
 • DevOps & Architecture & Microservices & DDD
 • Future & Inspire (not only ML, AI)
 • Java & Scala
 • Programming languages
 • Security & Testing
 • Tomorrow Web (Front End + UX + JS etc.)

Ja mam już kilka swoich potencjalnych faworytów np. nie potrafię się doczekać prelekcji Platform dynamic configuration – change setting of 1000 machines in 2 minutes.

Dodam, że DevEnv jest patronem medialnymi tego wydarzenia. Z tego też względu wraz z organizatorami Code Europe mamy dla naszych czytelników…

Darmowe wejściówki!

Code Europe - Free Ticket!

Aktualna cena biletu wynosi 99 zł, a docelowa Last Chance to aż 499 zł. Od nas jednak, możesz dostać darmową wejściówkę 🙂 Wszystko w ramach prostego konkursu opartego o Q&A.

Jedynie czego od Ciebie, drogi czytelniku wymagamy to komentarz. Chcemy abyś zadał nam nurtujące Cię pytanie, dotyczące IT. Na każde z umieszczonych pytań odpowiemy w specjalnym odcinku podcastu Dev:Cast 😀 Natomiast najlepsze/najciekawsze nagrodzimy darmowym biletem na konferencje!

O co możesz pytać? O wszystko!

Czy odpowiemy na wszystko? Odpowiemy! 😀

Zasady konkursu

 1. Jedna osoba może umieścić dowolną ilość pytań.
 2. Pytanie musi dotyczyć IT.
 3. Pytania zadawane mogą być do 25 maja 2018 roku, do godziny 23:59:59 czasu UTC+2.
 4. Pytania należy zadawać do niniejszego artykułu w formie komentarza (za pośrednictwem systemu Disqus).
 5. Autorzy najlepszych komentarzy zostaną poinformowani o przyznanym darmowym bilecie, odpowiedzią do komentarza (system Disqus), najpóźniej do 29 maja 2018 roku.
 6. Jedna osoba może otrzymać, jeden darmowy bilet.

* Mem wygenerowano za pomocą memegen.com

NodeStart - Twórz back-end w JavaScript / TypeScript
Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o Node.js. Na temat tej technologii publikuje materiały w ramach inicjatywy NodeStart. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Założyciel DevEnv, współautor podcastu i kanału YouTube DevEnv.
PODZIEL SIĘ