Dev:Cast – #11 Programista na całe życie?

Czy osiągnięcie pułapu Senior Software Developera to koniec programistycznego rozwoju kariery? Czy każdy dobry programista staje się po pewnym czasie Project Managerem? 👮 Może to gdzie zmierzamy zależy tak na prawdę od nas samych?

Z Marcinem rozmawiam na temat kariery programisty na jego z życia wziętym przykładzie. Przykładzie, który pokazuje rozwój i przekształcenie do innej roli. Nie zawsze zostając programistą ⌨, jesteśmy nim do końca życia. Często szukamy nowych wyzwań – wcześniej dla nas niedostępnych ze względu na brak wymaganego doświadczenia.

Zainteresowany jak wygląda kariera programisty Marcina w świecie IT – zapraszam serdecznie do jedenastego odcinku podcastu Dev:Cast 📢

A Ty zostaniesz programistą do końca życia?

… ja na razie nie wyobrażam sobie innej opcji 😎

Dodatkowy odsłuch Dev:Cast

Podcast Dev:Cast dostępny jest także do odsłuchu:

Udział wzięli

W tym odcinku podcastu Dev:Cast usłyszycie głosy następujących osób:

Masz pomysł na temat?

Jeżeli chcesz abyśmy porozmawiali na jakiś konkretny temat, zgłoś go za pośrednictwem komentarza pod tym odcinkiem lub napisz do nas e-mail.

Jingle Music by www.bensound.com.

Na co dzień Software Engineer, jeszcze programujący CTO w firmie Emphie Solutions. Fascynat programowania, architektury, metodyk zwinnych i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Polyglot Programer kochający poznawać nowe języki jednocześnie wykorzystując ich najlepsze strony. Założyciel DevEnv i współautor podcastu DevEnv.
PODZIEL SIĘ