Dev:Cast – #25 Efektywność w pracy. Jak staramy się ją utrzymywać?

Komu tak na prawdę wysoka efektywność w IT przynosi największą wartość? Czy tylko pracodawcy czy jednak pracownik może także na tym zyskać? Kiedy efektywność nie jest pożądana, nie przynosi wartości programiście i jest totalnie przez nich olewana?

Podczas dwudziestego piątego odcinka razem z Bartkiem poruszamy temat, który dzieli zamiast łączyć dwa światy – świat pracodawcy oraz pracownika. Pracodawca wymaga efektywności działań programisty, natomiast programista oczekuje otoczenia które pozwala mu dobrze i efektywnie wykonywać swoją pracę. Na co więc zwracamy my – programiści uwagę?

➡️ Po co warto i jak utrzymywać wysoką efektywność w pracy?

Z Bartkiem dyskutujemy o tym dlaczego warto być efektywnym oraz dzielimy się spostrzeżeniami co wpływa na naszą efektywną pracę. Zainteresowany? W takim razie zapraszam Cię do odsłuchu tego odcinka podcastu ⤵️⤵️

📖 Oszczędzaj czas – Ebook

Zastanawiałeś się skąd niektórzy ludzie biorą czas na wszystkie rzeczy które robią w życiu? Chciałbyś mieć przynajmniej jedną dodatkową godzinę w ciągu doby?

Specjalnie dla Ciebie Bartek wraz z ekipą dostarczajwartosc.pl przygotował ebook, dzięki któremu dowiesz się jak oszczędzać czas. Zawiera on wypróbowane techniki, które pozwalają optymalizować codzienne działania i zyskiwać cenne minuty.

📚 Podziel się doświadczeniem

Gotowy na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami? Zatem:

➡️ Jakie sztuczki oraz metody stosujesz do zapewnienia wysokiej efektywności?
➡️ Jak radzisz sobie w gorszych chwilach?

Zachęcam Cię do pozostawienia swojej odpowiedzi w komentarzu – dziękuję 👍

🎧 Dodatkowy odsłuch Dev:Cast

Podcast Dev:Cast dostępny jest także do odsłuchu:

💰 Udział wzięli

W tym odcinku podcastu Dev:Cast usłyszycie głosy następujących osób:

💡 Masz pomysł na temat?

Jeżeli chcesz abyśmy porozmawiali na jakiś konkretny temat, zgłoś go za pośrednictwem komentarza pod tym odcinkiem lub napisz do nas e-mail.

Jingle Music by www.bensound.com.

NodeStart - Twórz back-end w JavaScript / TypeScript
Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o Node.js. Na temat tej technologii publikuje materiały w ramach inicjatywy NodeStart. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Założyciel DevEnv, współautor podcastu i kanału YouTube DevEnv.
PODZIEL SIĘ