DevEnv partnerem regionalnej edycji 4Developers w Katowicach

Rok temu po sukcesach konferencji 4developers jej organizatorzy spróbowali eksperymentu w postaci edycji regionalnych. My jako serwis DevEnv objęliśmy wtedy patronatem łódzką edycję, po zakończeniu której żałowaliśmy, że nie ma podobnej edycji na Śląsku – widzimy duży potencjał w tym miejscu, a jednocześnie wszyscy członkowie naszej redakcji zamieszkują ten region.

4Developers m.in. w Katowicach

W tym roku 4Developers zawita w większej liczbie miast niż przed rokiem i co najważniejsze pierwszy raz zostanie zostanizowana edycja w Katowicach, która odbędzie się 6 listopada. W ramach konferencji przewidziane są 4 ścieżki tematyczne: .NET, Java, Javascript, Data science.

Jak widać tematy ścieżek są mocno techniczne i skupiają się wokół najpopularniejszych technologii. Cieszy nas to niezmiernie i liczymy, że pojawią się solidne prezentacje poruszające ciekawe tematy.

Pełna lista wszystkich edycji wraz z datami:

DevEnv w roli patrona

Z okazji katowickiej edycji i objęcia patronatem tej konferencji przez DevEnv będziemy mieli dla was kilka prezentów 😉 Zorganizujemy dla was konkurs gdzie będzie do wygrania jedna wejściówka na konferencję, a dla wszystkich czytelników udostępnimy kod zniżkowy. O szczegółach jednak poinformujemy później, więc bądźcie czujni!

Dodatkowo jedną z ważniejszych informacji jest fakt, że mentorem ścieżki .NET jest nasz redakcyjny kolega – Bartłomiej Michalski. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i cieszymy się, że możemy pomóc w organizacji tej konferencji.

CFP na edycję w Katowicach wciąż otwarte

Do 24 sierpnia trwa Call for Papers dla osób chętnych przedstawić swoją prezentację na konferencji. I uwaga, nie tylko „sceniczni wymiatacze” proszeni są o wysyłanie swoich zgłoszeń… W edycji regionalnej bierze udział mniej osób co może dodatkowo zmotywować słabiej doświadczone osoby do spróbowania swoich sił w roli prelegenta. Mniej osób na widowni to i stres mniejszy.

Zachęcamy do zgłoszenia swoich tematów i podzielenia się ze światem swoją historią, odkryciem lub poznanym rozwiązaniem, które może uratować lub poprawić wydajność innych projektów 😉

PODZIEL SIĘ