Gala Finałowa konkursu Daj Się Poznać 2017

Za nami Gala Finałowa konkursu Daj Się Poznać 2017 gdzie odbyło się między innymi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla najlepiej ocenionych autorów. Ja ostatecznie zająłem 11 miejsce (!!!!1111oneoneone) i chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos :+1:

DSP

Oprócz tego była to „konferencja dla początkujących”, czyli dla osób, które pierwszy raz chciały stanąć przed publicznością i opowiedzieć o czymś. Świetna inicjatywa i bardzo dobra możliwość aby spróbować swoich sił jako speaker. Gratuluję wszystkim którzy odważyli się stanąć przy mównicy i zaprezentować swój temat. Po niektórych możnabyło zauważyć zdenerowanie, co jest całkowicie zrozumiałe. Inni natomiast zaprezentowali się tak dobrze, że trudno było uwierzyć, że to ich debiut.

Zagadnienia poruszane w prezentacjach były bardzo różne, począwszy od mocno technicznych kończąc na kompetencjach miękkich. Trudno się jednak dziwić bo jak dobrać dobrą tematykę do tak zróżnicowanej publiki? :smiley: Myślę, że tym razem głównym celem prelegentów nie było znalezienie odpowiedniego tematu aby dogodzić wszystkim, a rolą publiczności było pozostać wyrozumiałym. Osoby, które chciały sprawdzić swoich sił jako speakerzy po prostu zaprezentowały światu to w czym czują się najlepiej i co ich interesuje.

Mimo, że poruszane tematy omawiały w głównej części podstawy to fajnie było zobaczyć zaangażowanie początkujących programistów. Osobiście też poczułem się zainspirowany niektórymi tematami i chciałbym w najbliższym czasie coś o tym napisać (może będzie kontrowersyjnie, ale przynajmniej podyskutujemy :wink:).

DSP

Z mojej strony to już ostatni post związany z tegoroczną edycją konkursu Daj Się Poznać. Dziękuję za świetną zabawę i gratuluję wszystkim, którzy wytrwali do końca tego maratonu :clap:

Aaaa, jeszcze jedno! Ze względu na to, że pojawiało się wiele głosów, że blogi założone w czasie DSP niedługo umrą śmiercią naturalną… Zobowiązuję się do tego, że będę prowadził tego bloga nadal 😉

Programista skupiony głównie wokół technologii webowych, ale nie przywiązujący się do konkretnych języków i narzędzi. Skoncentrowany na ciągłym rozwoju, zwolennik ruchu Software Crafmanship. Na codzień pracując w DAZN ma okazję rozwijać interesujący projekt do streamingu wydarzeń sportowych. Prywatnie fan sportu, a szczególnie piłki nożnej. Po godzinach próbuje również swoich sił w piwowarstwie domowym.
PODZIEL SIĘ