Jak szybko zbudować stronę z użyciem GitHub + Netlify + Gatsby?

Wpadliśmy na pomysł, by stworzyć stronkę, która będzie informować o całej akcji AdventDevStories oraz umożliwiać zapisywanie się uczestników.

Mieliśmy na to aż … jedno niedzielne popołudnie 🙂

Wybraliśmy Netflixy i Gatsby. Pierwszy publish stronki ogarnęliśmy w 10 minut. Od tego momentu praca mogła już zostać zrównoleglona dzięki GitHubowi 🙂

W dzisiejszym filmiku pokaże Ci, dlaczego podjęliśmy takie, a nie inne decyzje oraz jakie z tego płynęły korzyści. Dodatkowo pokaże Ci jak postawić pierwszą stronkę na wcześniej wspomnianym stosie.

W dzień Senior Big Data Architect | Lead Developer | Software Developer w firmie Future Processing, w nocy śpi. Ponad 10 lat doświadczenia w zakresie wytwarzania oprogramowania w różnych technologiach oraz domenach, również w takich, w których nikt nie chciał pracować. Jak trzeba usunąć problem w dowolnej dziedzinie to wiesz do kogo dzwonić :) Zafascynowany rozwojem technologii związanej z przetwarzaniem danych a w szczególności tworzeniem rozwiązań z rodziny Big Data. Prelegent oraz organizator licznych wydarzeń, których głównym celem jest dzielenie się wiedzą oraz krzewienie potrzeby stosowania dobrych praktyk, w celu maksymalizacji jakości wytwarzanego produktu. Współorganizator Wakacyjnych Praktyk w Future Processing oraz prowadzący przedmiot na Politechnice Śląskiej „Tworzenie Oprogramowania w Zmiennym Środowisku Biznesowym”.
PODZIEL SIĘ