Moja agenda na 4Developers

konferencja 4developers

W najbliższy poniedziałek (03.04) odbędzie się kolejna konferencja 4Developers. Osobiście jeszcze nigdy nie byłem na tej konferencji, więc w tym roku postanowiłem to zmienić i zamówiłem bilet kiedy od razu kiedy pojawiły się w sprzedaży.

Ilość ścieżek i prezentacji jest ogromna więc nie chcąc popełnić błędu z konferencji Boiling Frogs, o którym pisałem w mojej relacji związanym ze złym doborem prelekcji postanowiłem już teraz przeanalizować i dobrać „moją agendę”.

4Developers – Moja agenda

Poniżej przedstawiam listę wybranych prelekcji… Było bardzo ciężko i bardzo żałuję, że nie podzielonego tego materiału co najmniej na dwa dni 😉

Bardzo trudne zadanie… W większości wypadków interesowały mnie tematy z trzech różnych ścieżek o tej samej godzinie… Musiałem wybrać jakiś klucz, który pozwolił mi dojść do wyselekcjonowania odpowiedni prezentacji. Kierowałem się po prostu tym co może mi się przydać w najbliższym czasie w mojej pracy. Niestety inne tematy musiałem odłożyć na później. Mam nadzieję, że na konferencji prelekcje będą nagrywane i dostępne do obejrzenia w późniejszym czasie.

Programista skupiony głównie wokół technologii webowych, ale nie przywiązujący się do konkretnych języków i narzędzi. Skoncentrowany na ciągłym rozwoju, zwolennik ruchu Software Crafmanship. Na codzień pracując w DAZN ma okazję rozwijać interesujący projekt do streamingu wydarzeń sportowych. Prywatnie fan sportu, a szczególnie piłki nożnej. Po godzinach próbuje również swoich sił w piwowarstwie domowym.
PODZIEL SIĘ