Pyrcode 2019 – Poznań IT Conference

Konferencja Pyrcode 2019 to wydarzenie łączące w sobie formę wykładów oraz warsztatów, odbywające się 18 stycznia 2019 roku w Poznaniu.

Jeden dzień, kilka ścieżek tematycznych do wyboru, najlepsi eksperci oraz konsultanci IT z branży. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska IT i wymiany doświadczeń podczas inspirujących wykładów, warsztatów i networkingu.

Głównym gościem tegorocznej edycji będzie Kevlin Henney, postać znana z takich publikacji jak 97 Things Every Programmer Should Know.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie Pyrcode 2019 oraz w serwisie Facebook.

Co się będzie działo?

Po pierwsze – prezentacje, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej między innymi na temat Blockchain, AWS Lambda, Vault, Kafka Streams, RxJava. Moim zdecydowanym faworytem jest temat CTO firmy Payworks: „Credit cards vs the blockchain” 🤑

Po drugie – trzy warsztaty. Dodatkowe zajęcia, gdzie można pracować z prelegentami, zaczerpnąć ich doświadczenia w kameralnym gronie. Jeden z warsztatów prowadzony jest właśnie przez Kevlina – Good Code. Dwa pozostałe warsztaty dotyczą tematu Agile 101 oraz Kafka Streams. Udział w nich wymaga dodatkowej opłaty.

No i jak na każdej dobrej konferencji after party oraz networking. To świetny czas aby spotkać się ze znajomymi z branży, porozmawiać z speakerami. Wszystko w atmosferze przekąsek i zimnego piwa. 🍻

Konkurs 🎁

Mateusz przygotował streszczenie 97 Things Every Programmer Should Know. Twoim zadaniem jest wybranie z listy 97 przydatnych porad jednej o której Twoim zdaniem powinien dowiedzieć się każdy Junior Developer. Swoją odpowiedź umieść jako komentarz pod postem w serwisie Facebook ⤵️⤵️

Najciekawsza odpowiedź zgarnia całkowicie darmowy bilet na konferencję Pyrcode 2019 💎

Zasady konkursu

  1. Jedna osoba może umieścić jedną odpowiedź. Jeżeli pojawi się więcej odpowiedzi w konkursie będzie brać udział pierwsza nadesłana.
  2. Odpowiedzi mogą być udzielane do 9 stycznia 2019 roku, do godziny 23:59:59 czasu UTC+2.
  3. Odpowiedzi należy umieszczać pod wpisem w serwisie Facebook do którego prowadzi niniejszy link: konkurs na darmowy bilet na konferencję Pyrcode 2019.
  4. Autorzy najlepszych komentarzy zostaną poinformowani o przyznanym darmowym bilecie, odpowiedzią do komentarza (w serwisie Facebook), najpóźniej do 11 stycznia 2019 roku.
  5. Jedna osoba może otrzymać, jeden kod upoważniający do odbioru w 100% darmowego biletu na konferencję Pyrcode 2019.
Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ