Jestem w ścisłym finale konkursu Daj Się Poznać!

Słuchajcie, stało się coś niesamowitego! Dostałem się do TOP25 konkursu „Daj Się Poznać” obok takich wymiataczy jak Mateusz Kupilas z javadevmatt czy Mirosław Okoński z webmastah.

Jeśli patrząc na fakt, że w kwestii blogowania jestem całkowicie początkującą osobą i blog został założony kilka dni przed startem konkursu to jest to dla mnie wielki sukces, którego w ogóle się nie spodziewałem.

Myślę, że to wyróżnienie doda mi jeszcze większego kopa i zmotywuje aby prowadzić tego bloga i rozkręcać swoją działaność.

Zagłosuj

Skoro dostałem się już do tego grona to myślę, że warto powalczyć i zdobyć trochę punktów w ostatecznym rozrachunku :smiley: Cytując Mariusza Pudzianowskiego – „Tanio skóry nie sprzedam” :muscle:

Jeśli uważasz, że zasłużyłem na głos to zapraszam na stronę głosowania i zachęcam do wypełnienia ankiety, której uzupełnienie nie powinno zając Ci dłużej niż 2 minuty. Z góry dziękuję :smiley:

Lista finalistów

Poniżej lista 25-ciu finalistów, których z pewnością warto śledzić :zap::zap::zap:

Podziękowania

Myślę, że nie ważne jak dalej potoczą się „moje losy” w tym konkursie to już teraz warto podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój głos w pierwszej turze głosowania i tym, którzy zrobią to w drugim etapie.

Szczególne podziękowania również należą się mojemu współblogującemu na tej stronie – Adrianowi Piętce (@adrianpietka), bez którego nie było by tego wszystkiego :smiley: Razem mamy jeszcze sporo pomysłów odnośnie tego bloga (i nie tylko :sunglasses:), więc myślę, że razem zaskoczymy jeszcze nie raz!

Programista skupiony głównie wokół technologii webowych, ale nie przywiązujący się do konkretnych języków i narzędzi. Skoncentrowany na ciągłym rozwoju, zwolennik ruchu Software Crafmanship. Na codzień pracując w DAZN ma okazję rozwijać interesujący projekt do streamingu wydarzeń sportowych. Prywatnie fan sportu, a szczególnie piłki nożnej. Po godzinach próbuje również swoich sił w piwowarstwie domowym.
PODZIEL SIĘ