Sheep Your Hack 3

To już kolejna – trzecia edycja hackathonu Sheep Your Hack, organizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym w trakcie 24 godzin, młode osoby z różnych środowisk akademickich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał wejścia na rynek.

Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza z zakresu biznesu, zarządzania projektami czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem – podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in.analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie i designerzy), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą.

Tematem hackathonu jest SmartCity, jednak rozwinięcie konkursowego zagadnienia zostanie odkryte dopiero w dniu eventu.

Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Organizatorzy przewidzieli 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi.

Na dziś pula nagród wynosi 6500zł.

2 poprzednie edycje Sheep YourHack zgromadziły ponad 300 młodych programistów.

Partnerem technologicznym Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki oraz Sheep Your Hack jest Microsoft.

Wydarzenie odbywa się 10-11 grudnia 2021. Inauguracja wydarzenia zaplanowana jest na 17:30.
24-godzinny okres programowania zaczyna się w 18:00 w piątek, a kończymy o tej samej godzinie następnego dnia (w sobotę).

Zapisy trwają do 30. listopada (do północy).

📌 Na hackathon można zapisać się, uzupełniając formularz, który znajdziesz na stronie: sheepyourhack.com

👥 Uwaga, liczba uczestników jest ograniczona, więc nie ma co zwlekać! 😊

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ