Wzorzec projektowy strategia – Co to jest? Kiedy używać, a kiedy nie?

Wzorzec projektowy strategia jest jednym z bardziej uniwersalnych wzorców. Elegancki, prosty i nadużywany 🙂 W dzisiejszym odcinku pokaże Ci to, co należy wiedzieć o tym wzorcu, by go używać swobodnie i świadomie 🙂

Porozmawiam o jego zaletach, o sytuacjach, w których warto w niego inwestować oraz o takich, kiedy jego użycie jest po prostu stratą czasu.

W dzień Senior Big Data Architect | Lead Developer | Software Developer w firmie Future Processing, w nocy śpi. Ponad 10 lat doświadczenia w zakresie wytwarzania oprogramowania w różnych technologiach oraz domenach, również w takich, w których nikt nie chciał pracować. Jak trzeba usunąć problem w dowolnej dziedzinie to wiesz do kogo dzwonić :) Zafascynowany rozwojem technologii związanej z przetwarzaniem danych a w szczególności tworzeniem rozwiązań z rodziny Big Data. Prelegent oraz organizator licznych wydarzeń, których głównym celem jest dzielenie się wiedzą oraz krzewienie potrzeby stosowania dobrych praktyk, w celu maksymalizacji jakości wytwarzanego produktu. Współorganizator Wakacyjnych Praktyk w Future Processing oraz prowadzący przedmiot na Politechnice Śląskiej „Tworzenie Oprogramowania w Zmiennym Środowisku Biznesowym”.
PODZIEL SIĘ