Na co dzień programista, fascynat IT. Pracujący w gliwickiej firmie Future Processing. After Hours podróżnik w miejsca zapomniane, pasjonat historii świata, Polski i rodzimego Rybnika. Do tego wszystkiego zajarany survivalem, urbexem, militariami.
Programista skupiony głównie wokół technologii webowych, ale nie przywiązujący się do konkretnych języków i narzędzi. Skoncentrowany na ciągłym rozwoju, zwolennik ruchu Software Crafmanship. Na codzień pracując w Perform Group ma okazję rozwijać interesujący projekt DAZN.
W dzień Senior Software Developer w firmie Future Processing, w nocy śpi. Ponad 7 lat doświadczenia w zakresie wytwarzania oprogramowania w różnych technologiach oraz domenach, również w takich, w których nikt nie chciał pracować. Zafascynowany rozwojem technologii związanej z przetwarzaniem danych a w szczególności tworzeniem rozwiązań z rodziny Big Data. Prelegent oraz organizator licznych wydarzeń, których głównym celem jest dzielenie się wiedzą oraz krzewienie potrzeby stosowania dobrych praktyk, w celu maksymalizacji jakości wytwarzanego produktu. Współorganizator Wakacyjnych Praktyk w Future Processing oraz prowadzący przedmiot na Politechnice Śląskiej „Tworzenie Oprogramowania w Zmiennym Środowisku Biznesowym”.
Z zawodu i zamiłowania programista. Jara mnie wszystko, co potrafi zmienić nieciekawy input w ciekawy output, czyli m.in. programowanie, gotowanie, muzyka i fotografia.
Na codzień pracuje jako Software Quality Assurance Engineer w Future Processing. Testowanie to jest to co lubi najbardziej. Prywatnie kocha gotować, grać w gry planszowe i podróżować. Jest niepoprawną kociarą.
Głównie programista, choć lubi również wchodzić w buty innych ról. „Generator”: charakteryzuje się nieustanną potrzebą tworzenia czegokolwiek w jakiejkolwiek formie.