Kontakt

Lubimy działać z ludźmi, którzy otwarci są na szerzenie dobrych praktyk tworzenia oprogramowania oraz rozwój umiejętności związanych z programowaniem. Nie boimy się wyzwań i eksperymentów w kwestii współpracy. Ważne jest dla nas obustronne zadowolenie oraz wartość dodana naszym czytelnikom.

Podcast

Od początku 2017 roku staramy się cyklicznie publikować odcinki naszego podcastu. W podcaście rozmawiamy o holistycznym procesie wytwarzania oprogramowania, dobrych praktykach, metodykach oraz problemach, które towarzyszą na co dzień nam programistom oraz liderom.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami chcącymi podyskutować z nami na tematy wpisujące się w koncept naszego podcastu.

Live

W celu poszerzenia naszej działalności uruchomiliśmy serię wydarzeń LIVE podczas, których dyskutujemy na jeden programistyczny temat. Skupiamy się na tak zwanym mięsie dla programisty 🙂 Rozmawialiśmy o sposobach na rozwój umiejętności programistycznych oraz wzorcach projektowych. Ta inicjatywa od samego początku cieszy się bardzo dużą popularnością. Ilość zainteresowanych tylko jednym z ostatnich LIVE przekroczyła tysiąc osób, przy tym docierając do kilkudziesięciu tysięcy programistów (+30k).

Jesteśmy otwarci na organizowanie LIVE w ramach współpracy z innymi podobnymi inicjatywami lub firmami IT.

Wideo

Nasz kanał na YouTube wypełniany jest sukcesywnie kolejnymi, naszymi filmami, które poruszają tematykę dobrych praktyk – kiedy je stosować, jak oraz czym tak na prawdę są.

Wideo staje się jednym z naszych kluczowych kanałów tworzenia i dostarczania wartościowej treści.

Inicjatywy – #30DEVSTORIES

Adrian wraz z Krzysztofem Jendrzycą zorganizowali 30 dniowe wyzwanie dla programistów. Polegało ono na co dziennym nagrywaniu InstaStory na temat związany z programowaniem. W inicjatywie wzięło udział około 100 osób, dzieląc się za darmo niesamowitą wiedzą.

Więcej o samej inicjatywie można przeczytać na oficjalnej stronie #30DEVSTORIES.

Dedykowane szkolenia

Nasza działalność to nie tylko publikowane treści w postaci artykułów czy podcastu. Lubimy działać z ludźmi w sposób bezpośredni, prowadząc prelekcje oraz warsztaty. Wieloletnie doświadczenie w uczeniu innych pozwala nam przygotowywać szkolenia zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta.

Działamy organizując szkolenia zdalne, lokalne, a także na miejscu. Napisz do nas aby zapytać o aktualną ofertę szkoleniową.

Konferencje

W przeszłości aktywnie wspieraliśmy jako patron medialny oraz współorganizatorzy wydarzenia takie jak: konferencje, hackathony czy warsztaty.

Dzięki temu wypracowaliśmy sprawny model współpracy z organizatorami konferencji – dlatego też, jeśli chciałbyś abyśmy zostali patronem medialnym organizowanej konferencji zapoznaj się z dokumentem opisującym warunki współpracy.

Jak się skontaktować?

Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne formy współpracy, tworząc coś nowego i inspirującego!

Jeżeli masz ochotę napisać do nas wiadomość, możesz to zrobić za pośrednictwem adresu e-mail: