Dev:Cast – #09 Coding Dojo. Sposób na aktywną wymianę wiedzy

O Coding Dojo pisałem całkiem niedawno, w odniesieniu do działającej na śląsku inicjatywie. Tym razem jednak udało mi się porozmawiać z organizatorami Coding Dojo Silesia na temat Coding Dojo oraz samej inicjatywy. Tak aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach, tego co można się nauczyć, grupie docelowej oraz formie spotkania.

Marek oraz Michał organizują 28 czerwca kolejną edycję swojego wydarzenia, będzie dotyczyć ona języka PHP, gdzie my, autorzy DevEnv wystąpimy w roli wsparcia mentorskiego 😉 Spotkanie startuje o 18:00 i odbywa się w katowickiej siedzibie firmy Clearcode. Jak sami organizatorzy zapewniaj nie zabraknie pracy w parach, rozkminy nad kodem, networkingu z innymi programistami oraz czegoś dobrego na ząb i soku z gumijagód 🍻

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie na podstronie wydarzenia: Coding Dojo Silesia #3 – PHP edition, a tym czasem zapraszam was do odsłuchu dziewiątego odcinka podcastu Dev:Cast!

Czy kiedyś brałeś udział w podobnym spotkaniu? Czy w Twojej okolicy dzieją się podobne inicjatywy? A może sam jesteś zainteresowany zorganizowaniem Coding Dojo – daj znać w komentarzu.

Dodatkowy odsłuch Dev:Cast

Podcast Dev:Cast dostępny jest także do odsłuchu:

Udział wzięli

W tym odcinku podcastu Dev:Cast usłyszycie głosy następujących osób:

Masz pomysł na temat?

Jeżeli chcesz abyśmy porozmawiali na jakiś konkretny temat, zgłoś go za pośrednictwem komentarza pod tym odcinkiem lub napisz do nas e-mail.

Jingle Music by www.bensound.com.

NodeStart - Twórz back-end w JavaScript / TypeScript
Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o Node.js. Na temat tej technologii publikuje materiały w ramach inicjatywy NodeStart. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Założyciel DevEnv, współautor podcastu i kanału YouTube DevEnv.
PODZIEL SIĘ