Jedziesz na konferencję? Stwórz swoją agendę! 4developers 2018

4developers 2018 zbliża się wielkimi krokami, a na ich stronie można zobaczyć już dostępną agendę. Co prawda nie wszystkie sesje są jeszcze wypełnione tematami, ale w większej mierze można już znaleźć coś dla siebie.

Konferencje branżowe to świetny sposób na zdobycie nowej wiedzy na tematy z którymi na codzień nie pracujemy, ale mogą się przydać w przyszłości. Aby nie zmarnować czasu spędzonego na konferencji i pieniędzy wydanych na wejściówkę najlepiej wybrać się na prelekcje, które przyniosą największą korzyść.

Aby wybrać dla siebie najlepsze prezentacje z agendy warto poświęcić chwilę i przejrzeć tematy i ich opisy, następnie zapisać co nas interesuje. W przypadku wspomnianego developers do wykorzystania jest aplikacja eventory, która pozwala stworzyć swoją listę. Będzie to wstępna lista bo bardzo często podczas samej imprezy i tak dochodzi do zmian, warto mieć jednak przygotowany plan działania.

Moja wstępna agenda na 4developers

Interesowały mnie tematy głównie z JavaScript, PHP, architektura i oczywiście blok tematyczny przygotowany przez Bottegę. Ze względu na to, że agenda na stronie nie była jeszcze w 100% gotowa zostawiam sobie trochę pola na modyfikacje 😉

Do zobaczenia w Warszawie

9 kwietnia widzimy się w Warszawie? Z mojej strony mogę gorąco zachęcić bo jest to dobra inicjatywa, a jeśli jeszcze nie masz biletu to przypominam, że DevEnv jako partner medialny oferuje 10% zniżki na bilet.

Kod rabatowy dający 10% zniżki na bilet: MP_devenv10 bilety można nabyć w serwisie evenea.

Programista skupiony głównie wokół technologii webowych, ale nie przywiązujący się do konkretnych języków i narzędzi. Skoncentrowany na ciągłym rozwoju, zwolennik ruchu Software Crafmanship. Na codzień pracując w DAZN ma okazję rozwijać interesujący projekt do streamingu wydarzeń sportowych. Prywatnie fan sportu, a szczególnie piłki nożnej. Po godzinach próbuje również swoich sił w piwowarstwie domowym.
PODZIEL SIĘ