JDD 2018 – Rabat oraz konkurs na darmowe wejściówki!

Konferencja JDD 2018 to dwudniowe wydarzenie organizowane głównie z myślą o programistach języka Java. Odbywa się 8-9 października 2018 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Jednocześnie prowadzone są 4 ścieżki z wykładami co na pewno nie będzie ułatwiać wyboru jednej z czterech odbywających się prelekcji.😅

Moje spojrzenie na agendę JDD 2018

Agenda nie jest jeszcze w pełni ogłoszona, ale już teraz znajdują się w niej ciekawe tematy prezentowane przez gwiazdy konferencji IT. Przeglądając ją można dostrzec kilka prelekcji nie związanych stricte z konkretnym językiem programowania, więc nie tylko programiści wykorzystujący język Java mogą wynieść coś nowego z konferencji.

Będzie co nieco na tematy związane z Spring, Serverless, Reactive Streams / Programming, GraphQL, REST Api oraz oczywiście z językiem Java.

Moimi faworytami na ten moment na pewno jest:

 • How I learned to stop worrying and love the monolith, Nikola Zivkov
 • Talking with Tech Leads, Patrick Kua
 • Spring, Functions, Serverless and You, Nathaniel Schutta
 • Don’t change project, change your project, Marcin Jasiński i Adam Kulawik
 • End to End automation and Continuous Delivery of Microservices for Kubernetes, Paolo Carta
 • Building distributed systems is hard – case study of Google Compute Engine Autoscaler, Natalia Sakowska
 • Orchestration of Big Data systems: A survivor’s guide, Kamil Owczarek

Zapowiada się niezwykle ciekawie 💥

DevEnv – patron medialny

Za zamieszanie odpowiedzialna jest firma Proidea, a my zostaliśmy po raz kolejny patronem medialnym konferencji organizowanej przez tę firmę. W wolnej chwili możecie rzucić okiem na Facebooka lub stronę WWW JDD.

Z tej też okazji mamy dla was coś ekstra…

🎁 Darmowe wejściówki na JDD 2018

Mamy do zaoferowania dwie darmowe wejściówki. Co należy zrobić? Wystarczy odpowiedzieć w formie komentarza pod wpisem na naszym profilu Facebook na pytanie:

Jaką najdziwniejszą nazwę zmiennej / funkcji / właściwości / metody znalazłeś w kodzie lub sam stworzyłeś?

Odpowiedź zostaw dokładnie pod tym postem. Dwie najbardziej odjechane naszym zdaniem nazwy, zgarniają całkowicie darmowy bilet na konferencję JDD 2018 💎

Warto dodać, że aktualna cena biletu wynosi 953 zł, a docelowa Last Chance to ponad 1350 zł. Chyba warto wziąć udział? Co nie?

💸 Rabat dla naszych czytelników

Natomiast każdy nasz czytelnik, kolega kolegi który kiedyś, coś programował, ziomek z korpo, Janusz IT czy CTO jedno osobowej działalności gospodarczej może skorzystać z -15% rabatu.

Wystarczy aby podczas zamawiania biletu podać poniższy kod:

DevEnv_zaprasza

Korzystajcie i przekazujcie dalej!

Zasady konkursu

 1. Jedna osoba może umieścić jedną odpowiedź. Jeżeli pojawi się więcej odpowiedzi w konkursie będzie brać udział pierwsza nadesłana.
 2. Odpowiedzi mogą być udzielane do 26 września 2018 roku, do godziny 23:59:59 czasu UTC+2.
 3. Odpowiedzi należy umieszczać pod wpisem w serwisie Facebook do którego prowadzi niniejszy link: konkurs na darmowy bilet na konferencję JDD 2018.
 4. Autorzy najlepszych komentarzy zostaną poinformowani o przyznanym darmowym bilecie, odpowiedzią do komentarza (w serwisie Facebook), najpóźniej do 29 września 2018 roku.
 5. Jedna osoba może otrzymać, jeden kod upoważniający do odbioru w 100% darmowego biletu na konferencję JDD 2018.

Btw, wiesz, że JDD organizowane jest od 2006 roku?! 💪

Na co dzień programujący CTO w Emphie Solutions. Projektuje, tworzy oraz wdraża rozwiązania oparte o ekosystem JavaScript. Rozwija swoje umiejętności z zakresu Cloud / DevOps / SRE. Fascynat programowania, architektury, chmury i dobrych praktyk w szerokim ujęciu. Na temat technologii publikuje materiały w ramach projektu DevEnv, którego jest założycielem.
PODZIEL SIĘ